Gilly8s Bones Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gilly8s Bones Fórum

Gilly8ino fórum o seriálu Bones/Sběratelé kostí s Emily Deschanel a Davidem Boreanazem v hlavních rolích.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  GalleryGallery  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Celkem nic moc

Goto down 
+6
Isabel
Lostt
peta30stm
Deer
popKorn
gilly8
10 posters
AutorZpráva
gilly8
Admin
gilly8


Poeet p?íspivku : 64
Localisation : Prague
Registration date : 02. 01. 07

Celkem nic moc Empty
PříspěvekPředmět: Celkem nic moc   Celkem nic moc EmptyThu Jan 04, 2007 1:36 am

No, tak první díl je fuč a tak nějak se potvrdilo, co jsem čekala - tj. že dabing bude tahat za uši..
K Tempe mi te hlas přijde moc fádní a bez výraznějších intonací, Seeleyho bych skousla ještě s dabingem Šťastného z Buffy, ale takhle je takový neslaný nemastný..
Angela jakž takž, Jack zní nějak divně a Zacka už si ani nepamatuju..
No a ta Kůstka... Ufff...
Já chci popKornaaa!! lol!
Návrat nahoru Goto down
http://www.gilly8bones.estranky.cz/
popKorn

popKorn


Poeet p?íspivku : 3
Localisation : Ostrava
Registration date : 02. 01. 07

Celkem nic moc Empty
PříspěvekPředmět: Re: Celkem nic moc   Celkem nic moc EmptyThu Jan 04, 2007 1:53 am

To jako ze ja mam dabovat?? Shocked
Návrat nahoru Goto down
http://bones.xf.cz
gilly8
Admin
gilly8


Poeet p?íspivku : 64
Localisation : Prague
Registration date : 02. 01. 07

Celkem nic moc Empty
PříspěvekPředmět: Re: Celkem nic moc   Celkem nic moc EmptyThu Jan 04, 2007 1:57 am

Hehe Smile .. no, minimálně bys svým hlasem nic nepokazil (i když vůbec netuuším, jak mluvíš).. Spíš jsem myslela překlad dialogů od tebe.. Prima to moc nevychytala.
Návrat nahoru Goto down
http://www.gilly8bones.estranky.cz/
popKorn

popKorn


Poeet p?íspivku : 3
Localisation : Ostrava
Registration date : 02. 01. 07

Celkem nic moc Empty
PříspěvekPředmět: Re: Celkem nic moc   Celkem nic moc EmptyThu Jan 04, 2007 11:32 pm

...no, preklad by mozna sel, ale na dialogy by se to urcite muselo upravit tak, aby jim to slo dobre od ust Smile
Návrat nahoru Goto down
http://bones.xf.cz
Deer

Deer


Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 01. 02. 07

Celkem nic moc Empty
PříspěvekPředmět: Re: Celkem nic moc   Celkem nic moc EmptyThu Feb 01, 2007 1:23 am

Jsem taky příznivcem originálu, ale celkem mi tenhle dabing nevadí. David má chlapskej hlas, Emily ženskej...no, ještě aby ne. Trochu mi vadí, že je dabing stejnej, jako u Dr. House, ale co, mohlo to být ještě horší.
A Kůsta nebo Kostička, obojí je pěkný.
Návrat nahoru Goto down
http://www.emily-deschanel.wz.cz
peta30stm




Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 30. 07. 07

Celkem nic moc Empty
PříspěvekPředmět: Re: Celkem nic moc   Celkem nic moc EmptyMon Jul 30, 2007 6:25 pm

pozerám tento seriál od 1. dielu a celkom som si na tento dabing zvykla, slovenský neviem aký je ale asi horší.
Návrat nahoru Goto down
Lostt

Lostt


Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 11. 08. 07

Celkem nic moc Empty
PříspěvekPředmět: Re: Celkem nic moc   Celkem nic moc EmptySat Aug 11, 2007 2:24 pm

No, takze cesky dabing je podla mna este dost pocuvatelny, namiesto toho slovenskeho, ktory sa mi nepaci... Ale tak zvyknut som si uz zvykla aj na ten cesky, takze fajn
Návrat nahoru Goto down
http://www.darknessinus.blog.cz
gilly8
Admin
gilly8


Poeet p?íspivku : 64
Localisation : Prague
Registration date : 02. 01. 07

Celkem nic moc Empty
PříspěvekPředmět: Re: Celkem nic moc   Celkem nic moc EmptySun Oct 28, 2007 11:42 pm

Myslím si, že kdo neviděl originál, tak zřejmě nebude proti českému dabingu nic namítat. Kdo zná originál, zná jeho cenu;-). Ale je fakt, že jsem si celkem na ten dabing navykla. Slovenský dabing je ale případ sám pro sebe. To snad radši nic než tohle:-P.
Návrat nahoru Goto down
http://www.gilly8bones.estranky.cz/
Isabel

Isabel


Poeet p?íspivku : 2
Age : 37
Localisation : Austerlitz
Registration date : 31. 07. 08

Celkem nic moc Empty
PříspěvekPředmět: Re: Celkem nic moc   Celkem nic moc EmptyThu Jul 31, 2008 5:16 pm

Nejsem příznivcem dabingu, ale u tohoto seriálu celkově není zase tak hrozný, jen mi konkrétně moc nesedí dabing Bones (její hlas je až moc jemný). Neutral
Návrat nahoru Goto down
Pípa

Pípa


Poeet p?íspivku : 4
Age : 34
Localisation : Blansko
Registration date : 15. 12. 08

Celkem nic moc Empty
PříspěvekPředmět: Re: Celkem nic moc   Celkem nic moc EmptyMon Dec 15, 2008 7:58 pm

Já Bones začala sledovat Bones v češtině a originál jsem neznala .. proto jsem si na daboig zvykla rychle a líbil se mi.
Ale jak jsem slyšela vlastní hlas Emily, Davida a ostatních (nejvíc mě překvapil Zackův .. že byl hrubší než dabing) tak sem si zamilovala originál. Opravdu není nad něj. cheers
Návrat nahoru Goto down
KayTee

KayTee


Poeet p?íspivku : 23
Registration date : 07. 10. 09

Celkem nic moc Empty
PříspěvekPředmět: Re: Celkem nic moc   Celkem nic moc EmptyThu Oct 08, 2009 11:23 pm

No, jelikož jsem začala na Bones koukat na Primě, tak jsem si na český dabing rychle zvykla. Líbí se mi taky překlad Bones jako Kůstka. Kostička už mi přijde moc jemné. Kůstka je tak akorát. Vůbec se mi nelíbí slovenský dabing a překlad Kosť ... to je fakt drsný :-)
No a jelikož v poslední době koukám na originál s českými titulky, tak jsem trochu namlsaná a český dabing už mi nepřijde tak dokonalý :-) Hlavně překlad zabije často perfektní hlášky, které jsou v angličtině boží :-)
Návrat nahoru Goto down
me

me


Poeet p?íspivku : 5
Registration date : 08. 10. 09

Celkem nic moc Empty
PříspěvekPředmět: Re: Celkem nic moc   Celkem nic moc EmptyFri Oct 09, 2009 12:03 am

Bones jsem taky objevila až na Primě a na netu se po něm začala shánět až když mě nebavilo čekat než poběží další série. Takže dabing mi nepřišel tak hrozný a teď, i když už jsem rozmazlená orginálem, mi nepřijde tak děsivý, jako ten slovenský.
Co se týká přezdívky Kůstka nebo Kostička, tak je mi to vlastně jedno. V uších mi zůstává jen Bones a překlad u toho už ani nevnímám.
Návrat nahoru Goto down
terentule




Poeet p?íspivku : 6
Registration date : 01. 11. 09

Celkem nic moc Empty
PříspěvekPředmět: Re: Celkem nic moc   Celkem nic moc EmptySun Nov 01, 2009 11:16 pm

Já se podepisuju pod to co napsala Kaytee Smile. Znám Sběratele z Primy, teprve třetí řadu jsem si začala stahovat, takže jsem si na dabing navykla Smile. Kůstka se mi líbí, ani moc "drsné", ani moc zdrobnělé Smile. Jelikož moc nesleduju House, tak si ho ani nespojuju, mám Martina Stránského ráda, má dobrý hlas Smile. A ve výsledku mi nepřijde, že by se ty hlasy tak lišily... Smile
Slovenský dabing by mi nevadil, kdyby si nevykali a kdyby neměl Booth tak jiný hlas Very Happy
Originál je sice originál, ale mě je to nějak jedno Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Celkem nic moc Empty
PříspěvekPředmět: Re: Celkem nic moc   Celkem nic moc Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Celkem nic moc
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Gilly8s Bones Fórum :: O seriálu :: Dabing-
Přejdi na: