Gilly8s Bones Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gilly8s Bones Fórum

Gilly8ino fórum o seriálu Bones/Sběratelé kostí s Emily Deschanel a Davidem Boreanazem v hlavních rolích.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  GalleryGallery  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Lidé na fóru

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
KayTee

KayTee


Poeet p?íspivku : 23
Registration date : 07. 10. 09

Lidé na fóru Empty
PříspěvekPředmět: Lidé na fóru   Lidé na fóru EmptyWed Oct 07, 2009 6:41 pm

Tak to tady trochu rozhejbeme, ne? lol!
Návrat nahoru Goto down
terentule




Poeet p?íspivku : 6
Registration date : 01. 11. 09

Lidé na fóru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lidé na fóru   Lidé na fóru EmptySun Nov 01, 2009 11:05 pm

Jsem jednoznačně pro Very Happy!
Návrat nahoru Goto down
KayTee

KayTee


Poeet p?íspivku : 23
Registration date : 07. 10. 09

Lidé na fóru Empty
PříspěvekPředmět: KayTee   Lidé na fóru EmptyThu Nov 05, 2009 2:06 am

Bylo by fajn, říct si taky něco o sobě, abychom věděli, kdo jsou naši spoluzávisláci ne? :-)
Klidně začnu:

Jsem Katka a je mi 25 a nesnáším jméno Kateřina :-D Bydlím u Prahy, kterou považuju za přenádherné město. Jinak jsem typické československé dítko, které prožilo půl života tam a půl života tam :-) Jako skorotypický blíženec jsem hravá, tvůrčí a přátelská a...přecitlivělá :-)
Už šest let mám zajímavou, ale nelehkou práci, ve které se snažím nasměrovat správným směrem děti, které nemohou žít se svými rodiči. Zbožňuju zelenou a oranžovou barvu a taky všechno fosforeskující a reflexní :-D Ráda skládám puzzle, korálkuju, vyšívám, motám a tak podobně :-) Snad největší zálibou jsou mi knížky a tvůrčí psaní. Dále ráda využívám moderní lidské vymoženosti, hlavně internet, bez kterého už si jen těžko dokážu představit život a taky digitální foťák, který je mým dobrým přítelem :-) V poslední době jsem taky propadla "hře" Geocaching, takže kromě foťáku nosím všude s sebou i GPS :-) A jak jste si už všimli, jsem taky posedlá smajlíky :-) a :-D, ale za to já opravdu nemůžu, ti už tam proste skáčí sami.

Kromě Bones miluji The X-Files, na kterých ujíždím od svých 11 let :-) Kůstku a Bootha jsem poznala, když na Primě začali vysílat druhou řadu a rázem jsem se znovu zamilovala :-) Donutila jsem přítele, aby mi v práci stáhnul první tři řady s českými titulky a teď se nemůžu dočkat, až přinese i tu čtvrtou :-)

Zvláštní znamení: Mám narozeniny ve stejný den jako můj pes, štítím se červů a nesnáším telefonování, protože v reálu nejsem moc ukecaná, kdežto v písemném projevu nevím, kdy skončit Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
Ivet




Poeet p?íspivku : 5
Age : 32
Localisation : HK
Registration date : 04. 11. 09

Lidé na fóru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lidé na fóru   Lidé na fóru EmptyThu Nov 05, 2009 1:24 pm

Wow, tak koukám, že jsi to rozjela slušně :-)..já jsem na slohy nikdy nebyla ale pokusím se něco uklohnit :-)

Jmenuju si Iveta, ale kdo mi tak řekne, tak toho si najdu :-D

Bydlím v Hradci Králové( které je samozřejmě lepší než Praha a Pardubice :-))...jsem Beran rendeer, a musím říct, že tvrdohlavá jsem pěkně.

Kromě toho, že celý večer trváním u Bones, tak mě můžete najít i na fóru House M.D, na kterým jsem silně závislá a taky btw Huddy shipper. Bones mě vždycky bavily, ale nikdy ne tak moc, abych se dokopala k tomu, že bych si je třeba stáhla, a tak jsem jenom sledovala videa, četla si o čem to bylo, ale celkově jsem viděla asi tak 3 díly :-).....až když jsem dostala novej ntb, tak jsem si konečně stáhla všechny díly, a sjela to ani ne za týden :-D...čímž jsem vlezla do další závislosti :-)I love you

...kromě tohohle ještě jezdím na koni( snažím se závodně, ale výsledky jsou spíš nic než moc xD ), ráda chodím lézt na stěnu a miluju lanová centra, adrenalin a strašně ráda čtu.study
Můj sen je skočit bungee a padákem.
Dobrovolně nedobrovolně pracuju v Mc Donald's a snažím se úspěšně odmaturovat na gymplu :-(

Doma mám dva bafany, činčilku albino a nenasytnou sestru( patřily ji oba psy i činčila ale nakonec je přesunula na mě :-D...a to je prosím starší :-))...už nevím co jinak, protože jsem se vyplýtvala zase na 4O let dopředu :-) Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
terentule




Poeet p?íspivku : 6
Registration date : 01. 11. 09

Lidé na fóru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lidé na fóru   Lidé na fóru EmptyFri Nov 06, 2009 11:03 am

Tak já se teda taky přidám, i když asi budu opakovat velkou část toho, co psala KayTee Very Happy.
Jsem Terka z Prahy (která je samozřejmě lepší než Hradec Králové Wink - ne, žertuju, všechny český města jsou krásný, ale nelíbí se mi to rozdělování na Praha x zbytek Česka, eventuelně x Brno Smile). Je mi 20 a studuju na NF VŠE obor Ekonomie, už tak 13 let se věnuju skautu, taky ráda v rámci geocachingu hledám kešky Smile, píšu dopisy, miluju všechno, co má co dočinění s melounem, ráda navštěvuju útulné pražské kavárničky, hodně amatérsky fotím, poslouchám všechno co se mi chce a líbí, hlavně MIG 21, Sto zvířat, Elvise, Ala Yankovica a staré dobré oldies Smile a miluju klasické filmy a seriály Smile.
Jednou z mých velkých závislostí jsou X-Files, miluju sitcomy a britcomy (IT Crowd, The Office, Červený trpaslík, HIMYM...), M*A*S*H, Gilmorky, atd...(fakt magor Very Happy). A aby toho nebylo málo, tak samozřejmě Sběratele kostí, který mě chytli asi hlavně díky hlavním postavám, trochu podobným Mulderovi a Scullyové Very Happy.
Narozeniny mám den před Štědrým dnem Wink, takže takový dáreček pod stromeček Very Happy. Ráda zpívám, ale asi to vůbec neumím, takže na veřejnosti se neodvažuju, svým zpěvem oblažuju akorát rodinu a dost možná sousedy přes zeď Very Happy
Víc mě nenapadá, ale už tak je toho asi dost a dost Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Lidé na fóru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lidé na fóru   Lidé na fóru Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Lidé na fóru
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Gilly8s Bones Fórum :: Připomínky a dotazy :: Ostatní-
Přejdi na: