Gilly8s Bones Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gilly8s Bones Fórum

Gilly8ino fórum o seriálu Bones/Sběratelé kostí s Emily Deschanel a Davidem Boreanazem v hlavních rolích.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  GalleryGallery  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Koho máte najradšej?

Goto down 
+4
Isabel
gilly8
Peggy
Lostt
8 posters
AutorZpráva
Lostt

Lostt


Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 11. 08. 07

Koho máte najradšej? Empty
PříspěvekPředmět: Koho máte najradšej?   Koho máte najradšej? EmptySat Aug 11, 2007 2:25 pm

Mojou oblubenou postavou je jednoznacne Bones a potom Booth... Do tretice mam najradsej Hodginsa
Návrat nahoru Goto down
http://www.darknessinus.blog.cz
Peggy

Peggy


Poeet p?íspivku : 2
Localisation : Prague
Registration date : 18. 10. 07

Koho máte najradšej? Empty
PříspěvekPředmět: Kdo?   Koho máte najradšej? EmptyThu Oct 18, 2007 12:19 am

Tak mně se moc, ale opravdu moc líbí Booth Smile. Hned za ním samozřejmě následuje Kůstka Cool , ale Booth je....prostě Booth Embarassed ...
Návrat nahoru Goto down
gilly8
Admin
gilly8


Poeet p?íspivku : 64
Localisation : Prague
Registration date : 02. 01. 07

Koho máte najradšej? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koho máte najradšej?   Koho máte najradšej? EmptySun Oct 28, 2007 11:48 pm

Mě k seriálu nejdřív přitáhly knížky od Kathy Reichs - a s nimi i Brennanová. Ta je mojí oblíbenou postavou doteď. David mě hodně zaujal v Buffy, ale chvilku mi trvalo, než jsem si na něj zvykla. Dneska bych si na jeho místě nedokázala představit nikoho jiného. Z ostatních členů týmu jsem si oblíbila zřejmě nejvíc Cam. Nejdřív mě štvala, ale postupem času - zvlášť, když se rozešla s Boothem;-) - jsem si začala všímat jejích vtipných hlášek. Chtělo by to trochu prohloubit její postavu. Což se zjevně stane v jednom z následujících dílů.
Návrat nahoru Goto down
http://www.gilly8bones.estranky.cz/
Peggy

Peggy


Poeet p?íspivku : 2
Localisation : Prague
Registration date : 18. 10. 07

Koho máte najradšej? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koho máte najradšej?   Koho máte najradšej? EmptyMon Oct 29, 2007 12:03 am

Já jsem vůbec nevěděla o co jde, až se sledováním seriálu mě to fakt chytlo. A teďka čekám na každý díl, co nového se stane...Hlavně mě zajímá, jak se to vyvrbí mezi Brennanovou a Boothem, klasika... No a David mě samozřejmě zaujal v Buffy, od té doby jsem jeho "fanynkou" :-)
Návrat nahoru Goto down
Isabel

Isabel


Poeet p?íspivku : 2
Age : 37
Localisation : Austerlitz
Registration date : 31. 07. 08

Koho máte najradšej? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koho máte najradšej?   Koho máte najradšej? EmptyThu Jul 31, 2008 4:58 pm

Já jsem Bones začala sledovat kvůli Davidu Boreanazu, protože jsem si ho zamilovala už v Bufy the Vampire Slayer a Angelovi. Nečekaně mě seriál chytl už od prvního dílu a mými oblíbenými postavami se překvapivě Smile stal Booth a Bones. Cool
Návrat nahoru Goto down
Sonny




Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 31. 08. 08

Koho máte najradšej? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koho máte najradšej?   Koho máte najradšej? EmptySun Aug 31, 2008 5:59 pm

Mojimi oblubenymi postavami su samozrejme Booth a Bones ale zo zvysku tymu som si toez oblubila Cam. Ma super hlasky je vesela a proste je dobra Very Happy
Návrat nahoru Goto down
kacenka121




Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 05. 10. 08

Koho máte najradšej? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koho máte najradšej?   Koho máte najradšej? EmptySun Oct 05, 2008 2:57 pm

mojí oblíbenou postavou je určitě Booth vzhledem k tomu že jsem holka to asi jinak být ani nemůže, ale on se mi nelíbí jen vzhledově jeho postava mě zaujala a David hraje Bootha skvěle. Potom určitě nesmím zapomenout na Brennan i jí mám moc ráda ze začátku mi připadala trochu ledová ale postupem času si jí víc a víc oblibuji a fandím lásce BOOTHA A BRENNAN. Potom z dalších herců mám ráda asi Zacka je srandovní.
Návrat nahoru Goto down
Pípa

Pípa


Poeet p?íspivku : 4
Age : 34
Localisation : Blansko
Registration date : 15. 12. 08

Koho máte najradšej? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koho máte najradšej?   Koho máte najradšej? EmptyMon Dec 15, 2008 6:02 pm

Nejraději mám Tempe. Líbí se mi na ní jaká je nebojácná, dokáže být silná, její inteligence mě uvádí pokaždé v úžas, umí padouchům nakopat zadek Very Happy. Je to správná ženská.
Zároveň se mi i líbí, že je taková asociální a jak se postupně ukazují její povahové stránky. Mám ji ráda takovou jaká je.
A nesmím zapomenout ani na tým. Jasně Booth nemám co dodat .. to je pravej chlap. Jeho scény a rozhovory s Kůstkou mě dostávají. Pak mám ráda Zacka. Je takový milý, neví nic o světě .. je těžký se rozhodnout jestli mám radši jeho nebo Hodginse. Mám ráda stejně jak Hodginse, tak i Zacka a Angelu. Docela sem si oblíbila i doktora Sweetse .. to je prostě boží týpek. xD A i Camillu už mi nevadí. Myslím že všichni jsou moc super. Wink
Návrat nahoru Goto down
KayTee

KayTee


Poeet p?íspivku : 23
Registration date : 07. 10. 09

Koho máte najradšej? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koho máte najradšej?   Koho máte najradšej? EmptyThu Oct 08, 2009 11:15 pm

Tak já mám rozhodně nejraději Kůstku a k ní neodmyslitelně patří Booth. Je jasné, že ať by chyběl kterýkoliv z nich, tak by to nebylo ono. A jelikož jsem rozený shipper, ráda je spolu pozoruju. Baví mě ty rozhovory mezi nimi a ten krásný vztah, který se rozvíjí od partnerství přes přátelství až po lásku :-) Vlastně je to teprve druhý seriál, který mě zaujal natolik, že mi záleží na tom, abych viděla všechny díly :-) Také miluju knížky od Kathy Reichs, akorát jsem na tom opačně, než Gilly, protože já jsem Kathy objevila až po shlédnutí seriálu a ona předtím :-)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Koho máte najradšej? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koho máte najradšej?   Koho máte najradšej? Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Koho máte najradšej?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Gilly8s Bones Fórum :: O seriálu :: Postavy-
Přejdi na: