Gilly8s Bones Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gilly8s Bones Fórum

Gilly8ino fórum o seriálu Bones/Sběratelé kostí s Emily Deschanel a Davidem Boreanazem v hlavních rolích.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  GalleryGallery  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Emily a David

Goto down 
+3
agony
gilly8
dinokaty1
7 posters
AutorZpráva
dinokaty1

dinokaty1


Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 10. 02. 07

Emily a David Empty
PříspěvekPředmět: Emily a David   Emily a David EmptySat Feb 10, 2007 6:26 pm

heledte ty fotecky co jsou v galerii vypada jako by spolu chodili,je to pravda??chodi spolu?? Very Happy ja bych jim to prala... Wink
Návrat nahoru Goto down
gilly8
Admin
gilly8


Poeet p?íspivku : 64
Localisation : Prague
Registration date : 02. 01. 07

Emily a David Empty
PříspěvekPředmět: Re: Emily a David   Emily a David EmptySat Feb 10, 2007 10:18 pm

Hmm...bohužel David je ženatý.. Jsou jen přátelé, kteří k sobě mají hodně blízko. Ale kdo ví, co spolu s Emily doopravdy mají nebo nemají Wink .
Návrat nahoru Goto down
http://www.gilly8bones.estranky.cz/
agony

agony


Poeet p?íspivku : 5
Registration date : 27. 10. 07

Emily a David Empty
PříspěvekPředmět: LOL   Emily a David EmptyMon Oct 29, 2007 6:55 pm

tak tomu kdo rika ze emily a david spolu nic nemaj bych neverila ani nos mezi ocima, kouknete jak na sebe ti dva zamilovane koukaj, to je uplne sladky ne??? Mam takovej nejasnej pocit, ze v souvislosti s timto tematem americti paparazzi uz dlouho nespi, protoze jim vrta hlavou to samy co nam:-D
Návrat nahoru Goto down
nemo.pbx
Anonymní




Emily a David Empty
PříspěvekPředmět: Re: Emily a David   Emily a David EmptyTue Apr 01, 2008 12:21 pm

ved oni su profesionalny herci...musia vediet zahrat vsetko aby divat uveril ze to tak je Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sonny




Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 31. 08. 08

Emily a David Empty
PříspěvekPředmět: Re: Emily a David   Emily a David EmptySun Aug 31, 2008 5:57 pm

A mozno nehraju Very Happy
Návrat nahoru Goto down
kacenka121




Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 05. 10. 08

Emily a David Empty
PříspěvekPředmět: Re: Emily a David   Emily a David EmptySun Oct 05, 2008 2:51 pm

no já si taky mylím že ti dva mají k sobě blíž než kamarádi, jak na sebe koukaj no to myslím že hraný nebude
Návrat nahoru Goto down
terentule




Poeet p?íspivku : 6
Registration date : 01. 11. 09

Emily a David Empty
PříspěvekPředmět: Re: Emily a David   Emily a David EmptySun Nov 01, 2009 11:22 pm

Já tomu tedy nevěřím Very Happy. Ani jeden z nich mi nepřijde moc jako typ, co by podváděl, především tedy Emily. Mají se k sobě hodně, ale podle mě pouze v rámci přátelství.
Ale kdyby nebyl David ženatý, už by pravěpodobně byli dávno spolu Wink
Návrat nahoru Goto down
KayTee

KayTee


Poeet p?íspivku : 23
Registration date : 07. 10. 09

Emily a David Empty
PříspěvekPředmět: Re: Emily a David   Emily a David EmptyMon Nov 02, 2009 1:39 am

terentule napsal:
Já tomu tedy nevěřím Very Happy. Ani jeden z nich mi nepřijde moc jako typ, co by podváděl, především tedy Emily. Mají se k sobě hodně, ale podle mě pouze v rámci přátelství.
Ale kdyby nebyl David ženatý, už by pravěpodobně byli dávno spolu Wink

Shipper se v tobě nezapře, co? Ve mě taky ne :-D Takovéto seriály, kde hlavní dvojici hraje tak sympatický pár, v lidech často evokuje pocit, že by ti lidé spolu měli být i ve skutečnosti, ale bohužel se to nestává. (Dempsey a Makpeaceová jsou zářivou výjimkou :-D)
Každopádně Davidova manžela vypadá sympaticky, takže jim to přeju :-)
A přítel Emily mi sice přijde jako děcko, tak ale třeba má jiné kvality než svůj vzhled :-D
Návrat nahoru Goto down
terentule




Poeet p?íspivku : 6
Registration date : 01. 11. 09

Emily a David Empty
PříspěvekPředmět: Re: Emily a David   Emily a David EmptyMon Nov 02, 2009 2:17 am

KayTee napsal:
terentule napsal:
Já tomu tedy nevěřím Very Happy. Ani jeden z nich mi nepřijde moc jako typ, co by podváděl, především tedy Emily. Mají se k sobě hodně, ale podle mě pouze v rámci přátelství.
Ale kdyby nebyl David ženatý, už by pravěpodobně byli dávno spolu Wink

Shipper se v tobě nezapře, co? Ve mě taky ne :-D Takovéto seriály, kde hlavní dvojici hraje tak sympatický pár, v lidech často evokuje pocit, že by ti lidé spolu měli být i ve skutečnosti, ale bohužel se to nestává. (Dempsey a Makpeaceová jsou zářivou výjimkou :-D)
Každopádně Davidova manžela vypadá sympaticky, takže jim to přeju :-)
A přítel Emily mi sice přijde jako děcko, tak ale třeba má jiné kvality než svůj vzhled :-D
Tak tak, jsem shipper jako poleno Smile. Vím, že u spousty filmových a seriálových párů mám podobný pocit, ale přeci jen, z různých rozhovorů a fotek získávám dojem, že tihle dva mají k sobě opravdu blízko a je možné, že by se třeba bývali dali i dohromady Very Happy. Třeba ani u Davida a Gillian z XF jsem takový pocit neměla Smile.
Mě teda Davidova manželka moc sympatická není, ale ani nevím proč, ale pěkná je, nic proti ní nemám Smile. Na přítele Emily si sice moc nepamatuju, ale určitě je důvod, proč si ho Emily vybrala Very Happy Wink
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Emily a David Empty
PříspěvekPředmět: Re: Emily a David   Emily a David Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Emily a David
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» David Boreanaz - Mr. Fix It - Titulky

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Gilly8s Bones Fórum :: O seriálu :: Herci-
Přejdi na: